TYTANO to szerokie możliwości i ponad 15.000 metrów2, na których możesz rozwijać swoją działalność! Inspirujące i pełne oddechu miejsce do wszelkich prac twórczych, przestrzeń przyjazną dla artystów oraz pasjonatów zainteresowanych kulturą. Tu twórczość spotka się z biznesem i nauką.

Chcemy, żeby w kompleksie budynków dawnych zakładów tytoniowych, przy ulicy Dolnych Młynów w Krakowie, pojawiły się pracownie artystyczne, a także galerie, butiki modowe, oraz przyjazne twórczym rozmowom i spotkaniom klubo-kawiarnie oraz biura coworkingowe. Odbywać się tu będą koncerty, warsztaty, spotkania, dyskusje, pokazy, przedstawienia i wystawy, oraz realizowane będą interesujące inicjatywy kulturalne i lifestylowe.

Chcemy, aby to miejsce wyznaczało nowe kierunki w kulturze, designie i rozrywce, stało się swoistą wizytówką kulturalnego Krakowa.

TYTANO zaprasza wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją działalność; zarówno ciekawych twórców, ludzi wolnych zwodów jaki i osoby szukające nowych doświadczeń artystycznych i zawodowych, które docenią twórczy tygiel, w którym łączą się rozwiązania biznesowe z twórczością.

Wszelkie aranżacje należeć będą do tych, których wyobraźnia w żadnym stopniu nie ogranicza, a tworzone przez nich miejsca pracy to owoc pasji i niekończących się możliwości. Uwalniając miejską strefę zbiorowej kreatywności, chcemy zwiększyć radość z działania i wspólnego funkcjonowania małych jednostek z dużymi podmiotami. Znajdzie się tu miejsce dla początkujących, jednoosobowych działalności lub małych firm, a także przedsiębiorstw poszukujących możliwości rozwoju w sferach kreatywnych.

Zapraszamy do wspólnego budowania Tytano, najlepszej przestrzeni dla twórczych działań!